شرایط کار

جهت سفارش گذاری و آشنایی با نحوه شرایط انجام پروژه ، کافیست سه گزینه پایین را مطالعه کنید تا به سهولت سفارش خودتان را انجام بدهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

پرداخت دو مرحله ای جهت اطمینان خاطر شما

استودیو فاینال افکت جهت تسهیل در پرداخت و آرامش خاطر شما عزیزان ، وجه ساخت محتوای شمارا در ابتدا به صورت 50 درصد از مبلغ پروژه ، به عنوان پیش پرداخت دریافت می کند. مابقی آن را هم هر زمان که کار را با واترمارک تحویل گرفتید و ادیت های پروژه به صورت کامل انجام شد ، پرداخت می کنید. اینجوری هم خیالتان از پرداختی ها و زمان انجام کار راحت است ، هم می توانید تا قبل از پایان پروژه اگر ادیت و ایرادی از ما داخل کار شما ایجاد شده بود ، به ما بگویید تا رفعش کنیم. به همین سادگی!

آماده سازی سناریو و نریشن پروژه

حالا وقت شروع پروژه شماست . بعد از انجام پیش پرداخت بچه های تیم وارد کار می شوند ، اگر روی تخصص ما حساب کنید ، تیم تولید محتوای متنی ما وارد عمل می شود و یک سناریوی جذاب برای پروژه شما آماده میکند ،اگر هم سناریو پیش فرضی مخصوص کارتان آماده کردید و می خواهید که آن را با هم انجام بدهیم ، این مرحله را رد می کنیم و برای ضبط صدای کار توسط گوینده آماده می شویم . فقط یادتان باشد، سناریو قبل از ضبط صدا توسط شما تایید می شود . پس حواستان باشد تمامی ایرادات سناریو را قبل از ضبط صدا با ما در میان بگزارید.

بازنگری و اتمام پروژه

پس از آماده سازی پروژه و تحویل ویدیو با واترمارک به شما ، شما می توانید پروژه را چک کنید و اگر ایرادی از سمت ما در پروژه شما ایجاد شده بود ، به صورت رایگان برایتان رفع می کنیم ، حالا هر چندبار هم که زمان ببرد ، بعد از تکمیل ادیت ها و تسویه کامل پروژه ، فایل ویدیویی به صورت فول کیفیت و بدون واتر مارک ، خدمت شما ارسال می شود و تمام!!! می توانید همین الان تبلیغات خودتان را شروع کنید.